Turnaj ve Welsu 14. 10 .2012
Na turnaj do Welsu v Horním Rakousku jsme odjeli druhý den po MČR družstev starších žákyň, žáků a dorosten v Litoměřicích. Markéta Paulusová v kategorii starších žaček v sobotu absolvovala 8 zápasů a ve Welsu, když v žákyních neměla ve váze + 63 kg žádnou soupeřku, si počkala na odpolední turnaj dorostenek. Ve váze do 63 kg porazila všechny tři rakouské dorostenky a přivezla si domů velký zlatý pohár. 2. místo obsadila ve váze do 57 kg v kat. st. žaček Lucie Hrehová a v té samé váze 4. místo Radka Voběrková. Bratři Šimánkové si nepohlídali svoji osobní váhu a shodně pouze o 30 deka startovali v těžších váhových kategoriích. Patrik Šimánek (ml. žák do 45 kg) dvakrát zvítězil a dvakrát prohrál a obsadil 5. místo. Daniel Šimánek zvítězil 3x a obsadil 3. místo. Prohrál pouze jedenkrát a to v semifinále. Klára Mojžíšková také startovala o váhu více než je zvyklá a všechny zápasy prohrála. Jan Marcín a Jan Černý nesplnili podmínky startu a nemohli tak své judistické umění předvést.
foto
foto_2 
Účast na turnaji byla realizována s finanční dotací Jihočeského kraje - poskytnutí grantu
v rámci Jihočeských krajských programů podpory sportu pro rok 2012

Petřík (25.10.2012)

PROJEKT
,,Pohár dravých ptáků - JUDO"


