Poslední školní trénink, pozvánka na letní ukázky
Ve čtvrtek jsme naposledy trénovali ve školním roce 2012 / 13 a domluvili se na
příležitostných trénincích o prázdninách a na ukázkách juda a sebeobrany při letních slavnostech města
V pátek je od 18:30 secvičení v MěDDM a v sobotu cca po 13. Hodině vystoupení na náměstí, nebo městem určeném místě.
*** Přejeme všem dětem radostné letní prázdniny a zážitky na letních táborech.
*** Sraz po prázdninách je tradičně první školní den v 18:00 u MěDDM.
Petřík (28.6.2013)
Copyright © Sport klub Judo Týn nad Vltavou 2005-2026

PROJEKT
,,Pohár dravých ptáků - JUDO"



